I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.

Včelařství Horákovái

Včelařství Horákovi je mladá rodina, která se snaží žít v souladu s přírodou. Zajímají se o zdraví, rádi včelaří, míchají kosmetiku.

Začala v lednu 2015, kdy jsme před početím dítěte cíleně podstoupili půlroční detoxikační kůru. Studium mnoha zdrojů nás předsvědčilo o tom, že jen toto ke zdravému životnímu stylu nestačí. Chemie se nenachází jen v jídle, nejvíce jí přijímáme ve formě kosmetiky. Napadlo Vás někdy přečíst si složení svých kosmetických přípravků? Mýdlo nazvané Natural má s přírodou společný opravdu jen název.

S vědomím toho, jak je dětská pokožka citlivá, jsme si řekli, že s tímhle naše dítě nepřijde do styku. Chceme pro něj i pro sebe to nejlepší a nechceme dělat zbytečné kompromisy. Pátrali jsme po alternativách všeho, co je doma používáno, sbírali jsme informace a hledali poctivé dodavatele kvalitních surovin.

V květnu 2016 se po roce testování již odhodlali darovat první své výrobky také rodině a známým. Kladné ohlasy je přesvědčily o tom, že je to správná cesta. Když začal být zájem větší, začaly kosmetiku prodávat. Legislativa v České republice však klade na výrobce kosmetiky velké požadavky, takže to byl „běh na delší trať“. Osvědčených receptur je mnoho, certifikovat je budou postupně.

Masti neobsahují vodu, parabeny, skryté alergeny ani umělá aromata.
Díky svému přírodnímu  složení jsou mnohé certifik
ovány již pro děti od narození. 

Všechny výrobky jsou dělány s láskou. Možná to zní jako klišé, ale je to skutečně tak wink . Vše se snaží vyrábět z co nejkvalitnějších surovin – dělájí to přece i pro naše děti!

 

Žádné produkty od výrobce Včelařství Horákovái nebyly nalezeny....