Všechny objednávky se snažím vyexpedovat co nejdříve, avšak může nastat větší prodleva v expedici, proto prosím o trpělivost. Mám doma dvě malé holčičky, které doma vyučuji po dobu než opět budou moci do školy. DEZINFEKCE NA RUCE I PLOCHY BUDE OPĚT SKLADEM BĚHEM NĚKOLIKA DNÍ. Moc děkuji.

Kvitok

299
3001299300
     
  • sérum Kód: 4544
    Kvitok Hydratační Vlasové Sérum (proti lupům) 30ml
    Objednáno

    Odlupování odumřelých buněk pokožky se děje na celém našem těle, a je to zcela normální. Přemnožení kvasinky na pokožce hlavy však způsobuje rychlejší výměnu buněk na pokožce hlavy, buňky se seskupují do větších shluků a jsou viditelné nejen na oblečení, ale i ve vlasech. To je nejčastější příčinou tvorby lupů. Dalšími příčinami vzniku lupů jsou hormonální změny, nedostatečné vymývání vlasových přípravků, agresivní látky v šamponech, nedostatek vitamínů, slabé prokrvení pokožky hlavy, onemocnění organismu ... Nejdůležitější je odstranit příčinu, jinak se problém nevyřeší, protože zázračný produkt prostě neexistuje.

    Toto sérum je vhodné pro suchou pokožku hlavy s výskytem lupů. Pomáhá udržovat hydratovanou pokožku hlavy. Při pravidelné aplikaci zabraňuje tvorbě lupů. Regeneruje a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Zlepšuje kvalitu vlasů. Chrání vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy
    Všechny složky do tohoto vlasového séra jsou zkombinovány podle principů aromaterapie tak, aby se vzájemně doplňovaly účinky jednotlivých složek a znásobovala účinky esenciálních olejů (synergický efekt).


    299 Kč
       
    Značka: Kvitok

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem