Přeji všem krásné Vánoce a vše nejlepší do Nového roku. Objednávky budou v co nejkratší době expedovány po otevření skladu 4.1.2021. Moc všem děkujeme za přízeň, které si velice vážíme.

Ere Perez

689
6901689690
   
 • BLM0000901 Kód: 4325
  Ere Perez Řasenka s mandlovým olejem - černá 10 ml
  Skladem

  Mandlová řasenka značky Ere Perez je určena pro citlivé oči nebo pro osoby nosící kontaktní čočky. Neobsahuje škodlivé chemické látky, za to spoustu přírodní pečujících olejů a kvalitní pigmenty. Výživný mandlový olej řasy posiluje, chrání před nadměrným vypadáváním a stimuluje je k růstu. Spolu s avokádovým olejem řasy vyživují, hydratují a vyhlazují jejich strukturu. Řasenka Ere Perez má intenzivní černou barvu. Zahustí a prodlouží i ty nejjemnější řasy.

  Australská kosmetika ERa Perez je známá pro své přírodní a veganské produkty v oblasti pleťové a dekorativní kosmetiky. U výrobků můžete najít certifikace VeganCruelty FreeNon GMOWE SUPPORT a NO CO2.

  Použití: Pomocí aplikátoru naneste nejprve na horní a poté na spodní řasy. Na horní řasy aplikujte dvě vrstvy. Aplikátorem v lahvičce nepumpujte, pouze vytírejte okraje.

  Tip: Řasenku lze pro zvýraznění nanést také na obočí.


  689 Kč
     
  Značka: Ere Perez

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem