Alteya Organics

216
4051216405

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • 7ca65f504fbb5ac928e4cd6851529594 Kód: 1935/120
  Skladem

  Čistící gel na obličej levandule

  Jemný a organický gel na obličeje je obohacen o čistý silicových olej, který čistí a vyhlazuje pokožku od každodenních nečistot, maka-upu a přebytečných olejů. Po použití se pokožka cítí svěží, měkká a zdravá. Čistý levandulový olej pomáhá vyrovnávat a čistit pokožku a pomáhá udržovat optimální rovnováhu hydratace pokožky.

  Gel je vhodný pro všichni typi pleti.

  Pomáhá uklidnit mysl, smysly a regeneruje pokožku. Má tonizující a adstringentní účinek na kapiláry těsně pod povrchem kůže

  Aplikace:

  Naneste malé množství na mokré ruce. V jemně si rozetřete gel na ruce a jemně naneste na obličej a krk. Poté důkladně opláchněte.

   

  Čistící gel na obličej je certifikovaný jako bio produkt a vegan produkt.

  Vyrobeno z 100% organických složek ověřených Ceres GmbH (USDA NOP).


  216 Kč
  Značka: Alteya Organics
 • 3b288e0824c92335c2e5b2a432b42299 Kód: 3099/90
  Objednáno

  Opalovací krém SPF30 Alteya 90 ml

  Bio certifikovaný opalovací tělový krém SPF30, chrání před škodlivými účinky UVA a UVB záření. Bezpečné a účinné, poskytuje spolehlivou ochranu proti slunečnímu záření a zároveň vyživuje a hydratuje pokožku. Obsahuje kombinaci organických olejů a extraktů, taktéž vytváří tenkou ochrannou vrstvu, která regeneruje a vyživuje pokožku a snižuje příznaky stárnutí. Je vhodný pro každodenní použití. Po aplikací je voděodolný až 40 minut. Umožňuje pokožce využívat příznivé účinky slunečních paprsků, aniž jí škodili škodlivé chemické složky.

  Opalovací krém obsahuje:

  Organický BIO růžový olej Rosa Damascena:

  Osvěžuje, vyživuje a zklidňuje celou pokožku a pleť. Bojuje proti volným radikálům, stimuluje produkci kolagenu a pomáhá zpomalovat procesy stárnutí. Má tonizující a adstringentní (stahující) účinek na kapiláry, které se nacházejí těsně pod povrchem kůže. Pokožka se stává zářivá a okouzlující.

  Oxid zinečnatý:

  Na přínos oxidu zinečnatého pro ochranu pokožky proti slunci se za poslední tři desetiletí soustřeďuje mnoho výzkumů. Zjistilo se, že oxid zinečnatý poskytuje ochranu proti "širokospektrálnímu ultrafialovému záření" (UVA / UVB), což nedokáže mnoho chemických opalovacích přípravků, které většinou zabraňují průniku pouze jednoho typu UV světla do pokožky.

  Aplikace:

  • Aplikujte hojně (2 mg výrobku na čtvereční centimetr) 15 minut před vystavením se slunci. Krém se nevstřebává do pokožky.
  • Používejte ho znovu po 40 minutách koupání nebo usilovným pocení nebo po dvou hodinách vystavení pokožky na slunci.
  • Nepoužívejte na poškozenou pokožku.
  • Pokud se používá předepsaným způsobem a v kombinaci s jinými bezpečnostními opatřeními, snižuje pravděpodobnost vzniku rakoviny kůže a jejímu předčasnému stárnutí způsobené sluncem.

  Opatření na ochranu pokožku před škodlivými slunečními paprsky je:

  • Omezení času vystavení slunečnímu záření, zejména mezi 10:00 a 14:00.
  • Nosit oblečení s dlouhými rukávy, dlouhé kalhoty, klobouky a brýle.

   


  405 Kč
  Značka: Alteya Organics

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem