Od července až do konce srpna nebude možné zboží vyzvednout na adrese skladu Bazovského Praha 17 Řepy. Je to z důvodu přestěhování zboží do letního skladu do obce Studenec u Horek. Osobní odběr v Praze bude opět možné od září. Děkuji a omlouvám za způsobené komplikace. Z důvodu vážnější nemoci mých dětí musím v termínu 22.-28.7.2019. Moc děkuji za pochopení. Od 22.7-26.7.2019 musím uzavřít sklad a nebudu moci ani odesílat zásilky. Moc děkuji za pochopení.

včelím voskem voskované svačinové ubrousky z bio bavlny

 
198
1991198199
   
 • Miribella voskovane ubrousky sada mix20 Kód: 829
  Momentálně nedostupné

  Úžasné voskované ubrousky z bateriálu 100% Bio bavlna - Certifikáty: Oeko-Tex-Standard 100, GOTS - Global Organic Textile Standard, jsou voskované  kvalitním českým včelím voskem (vosk z víček, který se ovšem bere jako BIO vosk, včelí vosk je přirozeně antibakteriální). Ubrousky lze použít na uzavření misek  uložených v lednici, nebo lze zabalit do ubrousku svačinu pro Vašeho školáka. Ubrousky máme skladem, nebo můžeme zhotovit na Vaše přání jakoukoli velikost. Můžete si také zvolit barevné provedení ubrousku.

  Na fotu je sada, která obsahuje:

  2x ubrousek velký (33x33 cm) - obroubený

  Můžeme však nabídnout ubrousky pouze oříznuté (netřepí se díky vosku), obentlované, i vyšívané - po okrajích, monogram, libovolný text


  198 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem