I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
  • 1 z 2
 

TWO WISE CHIMPS - ŽVÝKAČKY S KOFEINEM A VITAMÍNEM B5 9ks

Neohodnoceno
 
Žvýkačky s kofeinem a vitamínem B5 od Two Wise Chimps jsou skvělou zdravější alternativou za energetické nápoje plné cukru nebo místo kávy, když vás zrovna nemáte čas si žádnou připravit a vychutnat. Každý kousek této žvýkačky obsahuje 40 mg kofeinu a 6 mg vitamínu B5, jejichž kombinace pomáhá snížit únavu a podpořit bdělost a soustředění. Celé 9dílné balení žvýkaček obsahuje přibližně stejné množství kofeinu jako 5 standardních energetických nápojů.
Základ těchto žvýkaček je z přírodní rostlinné gumy, která se získává ze stromu zapota, jež roste v mexickém deštném pralese. Říká se jí chicle, je podobná kaučuku a díky ní jsou žvýkačky kompletně biodegradabilní. Je získávána šetrnou metodou, která dbá na to, aby se stromy po nařezání kůry a sklizení mízy plně uzdravily a nemusely být pokáceny. Žvýkačky neobsahují žádné plastové ani syntetické přísady, jsou bez lepku a vhodné i pro vegany.

 

UPOZORNĚNÍ

Nežvýkejte více než 10 kusů denně. Maximální doporučený příjem kofeinu je totiž 400 mg na den ze všech zdrojů. Nadměrná konzumace může mít projímavý účinek. Žvýkačky neslouží jako náhrada pestré stravy. Kvůli obsahu kofeinu se nedoporučují dětem do 16 let nebo kojícím ženám.
Dostupnost Skladem
73 Kč
   
Kategorie horké novinky
 

SLOŽENÍ

xylitol (E967), sucralose (E955), natural gum base, natural flavours (peppermint), glycerol (E422), anhydrous caffeine, arabic gum (E414), magnesium stearate (E470b), pantothenic acid (vitamin B5), carnauba wax (E903), tocopherols (E306). Tyto žvýkačky mohou obsahovat stopy sóji. Neobsahují titanium dioxide jako bělidlo.