I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
  • 1 z 2
 

TWO WISE CHIMPS - ŽVÝKAČKY PRO KRÁSNOU PLEŤ A VLASY 9ks

Neohodnoceno
 
Unikátní žvýkačky Beauty od Two Wise Chimsps jsou obohacené o biotin, selen, niacin (vitamín B3) a výtažek ze zeleného čaje. Všechny tyto mikroživiny jsou důležité pro správnou funkci pokožky, podporují růst vlasů a nehtů a zvyšují jejich kvalitu. Zelený čaj patří mezi antioxidanty, které pomáhají pleti vyrovnat se s negativním působením volných radikálů a zpomalují tak její stárnutí. Žvýkačky zároveň přispívají k udržení dobrého stavu vašich zubů i dásní a osvěžují dech.
Základ těchto žvýkaček je z přírodní rostlinné gumy, která se získává ze stromu zapota, jež roste v mexickém deštném pralese. Říká se jí chicle, je podobná kaučuku a díky ní jsou žvýkačky kompletně biodegradabilní. Je získávána šetrnou metodou, která dbá na to, aby se stromy po nařezání kůry a sklizení mízy plně uzdravily a nemusely být pokáceny. Žvýkačky jsou doslazené xylitolem, přírodním sladidlem, které se nejčastěji získává z břízy. Xylitol na rozdíl od klasického cukru nepodporuje tvorbu kazutvorných bakterií v ústech, naopak tyto bakterie pomáhá eliminovat. Žvýkačky neobsahují žádné plastové ani syntetické přísady, jsou bez lepku a vhodné i pro vegany.

 

UPOZORNĚNÍ

Nežvýkejte více než 10 kusů denně. Nadměrná konzumace může mít projímavý účinek. Tyto žvýkačky jsou potravinový doplněk a neslouží jako náhrada pestré stravy.
Dostupnost Skladem
73 Kč
   
Kategorie horké novinky
 

SLOŽENÍ

Xylitol, natural gum base, natural flavours (peppermint), glycerol (E422), arabic gum (E414), dry extracts of green tea leaves tit, 40% polyphenols (Camellia sinensis (L.) Kuntze), magnesium stearate (E470b), niacin (nicotinamide), carnauba wax (E903), tocopherols (E306), biotin, sodium selenite. Tyto žvýkačky mohou obsahovat stopy sóji. Neobsahují titanium dioxide jako bělidlo.