I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
 

THE OHM COLLECTION - Krémový Deodorant TRUE CARDAMOM

Neohodnoceno
 

OHM Blend krémového deodorantu Kardamon má svěží květinovou, mírně kouřovou až sladkou vůni připomínající citron s podtóny máty a eukalyptu. Chuť je teplá, sladká. Esence kardamonu má silné antiseptické vlastnosti a je vynikající pro zklidnění rozjitřených nervů - je ideální pro udržení celkové rovnováhy a zvládání stresových situací. Esence kardamonu zklidňuje pokožku a je proto skvělá pro použití v podpaží a pro dlouhotrvající svěžest. Esence se získává z rostlin rostoucích ve volné přírodě v Ománu. Tento deodorant vydrží až 5 měsíců. 

Univerzálnost je podstatou kardamonu. Kardamon je prastará trvalá bylina, která pochází ze západního pobřeží Indie a produkuje semena/ lusky až po třech letech růstu. Proslulý jako „královna koření“, kardamon obsahuje velké množství vitamínů a mikroživin a je stejně nákladný na výrobu jako vanilka nebo šafrán díky práci spojené s jeho zpracováním - každý lusk se z rostliny odebírá ručně. Nejenže cardamon nádherně voní, má také úžasně zahřívací a tonizující vlastnosti. Je to skvělá vůně pro zmírnění stresu a napětí a zlepšení nálady. 

V tomto luxusním krémovém deodorantu také najdete mořské řasy, které se přidávají protože hydratují a vyhlazují pokožku, obsahují antibakteriální vlastnosti a podporuje detoxikaci. Kokosový olej a bambucké máslo působí jako přírodní deodorant díky svým antibakteriálním vlastnostem, které udržují pot na uzdě a zároveň zklidňují podpaží, aby se zabránilo podráždění. Jedlá soda (až na 4. místě ve formulaci) je účinná při absorpci všech typů vlhkosti, včetně potu, což z ní činí užitečného pomocníka pro udržování suchého podpaží. Zároveň také efektivně neutralizuje bakterie způsobující zápach. Jedlá soda si vysloužila trochu špatnou pověst, protože je často obviňována, že způsobuje podráždění. Soda je zásaditá a tudíž může způsobit podráždění pokud se používá v příliš vysoké koncentraci. Odborně formulovaný deodorant se správnou nižší koncentrací sody nezpůsobí žádné kožní reakce. Kakaové  máslo je známé změkčovadlo, stejně jako kokosový olej a bambucké máslo, a tudíž zklidňuje pokožku. Toto máslo je tak jemné, že se používá k léčbě kožních problémů. 

Udržitelný, bezpečný a neuvěřitelně účinný krémový deodorant od The Ohm Collection je pečlivě formulován s těmi nejkvalitnějšími éterickými oleji z divoce rostoucích rostlin, stromů a bylin, které každému deodorantu dodávají své typické vlastnosti a účinky. 

The Ohm Collection deodorant je vyráběn ručně za použití nejlepších dostupných složek včetně éterických olejů a extraktů, získaných pouze od drobných zemědělců a destilérií, kteří se zavázali k praktikování udržitelného zemědělství a zalesňování. 

Dostupnost Skladem
500 Kč
   
Značka THE OHM COLLECTION
Kategorie horké novinky
 

Water (Aqua), Algae (Sea weeds) Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Sodium Bicarbonate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter*, Coprernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Cetearyl alcohol (Herbal Wax), Elletaria Cardamomum (Cardamom) Seed Oil*, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Zeolite (Clay), Tocopherol (Vitamine E), Xanthan gum, Silver Citrate and Citric Acid, Cineol**,Linalool**, d-Limonene**, Citral**.

* Složky z kontrolovaného BIO zemědělství

**  Součást esenciálních olejů