Moc se omlouvám, z důvodu většího nárustu objednávek je termín expedice objednávek od 2-4 dnů. Vše se budu snažit vyexpedovat co nejdříve.
 

tekuté mýdlové ořechy na praní

Neohodnoceno
 

Tekutý prací prostředek bez parfemace je vyroben z mýdlových ořechů. Je účinný vůči nečistotám a zároveň velice šetrný k barvám, proto ho můžete použít na tmavé, barevné i bílé oblečení.

295 Kč
Značka Klar
Kategorie ekologické a netoxické prostředky na praní
Zvolte variantu
IRQ0000101 1,5 l Momentálně nedostupné 295 Kč
   
 

Tekutý prací prostředek bez parfemace Klar je vyroben z mýdlových ořechů. Je tak účinný vůči nečistotám a zároveň velice šetrný k barvám, proto ho můžete použít na tmavé, barevné i bílé oblečení, syntetické materiály i čistou bavlnu.

Hlavní účinnou látkou pracího prostředku je saponin, získaný z mýdlových ořechů. Ten se při kontaktu s vodou přemění v hutnou pěnu, která účinně odstraňuje nečistoty. Díky přírodnímu původu saponinu je prací prostředek šetrný ke tkanině, k pokožce nositele i k životnímu prostředí.

Prací prostředek má hodnotu pH 7, takže je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky, ekzematiky i pro malé děti.

Použití: Na várku prádla přidejte 1 odměrku tekutého prášku přímo do bubnu pračky. Pokud je prádlo více znečištěné, můžete dávku až zdvojnásobit. Při běžné spotřebě vám toto balení vydrží na 20 pracích cyklů.