I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
 

SONETT univerzální čistič - SENSITIVE

Neohodnoceno
 

SONETT Univerzální čistič SENSITIVE ma speciální složení, které nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku. Řada Sensitiv byla vyvinuta pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Obsahuje čistě rostlinné tensidy, bez vonných látek a barviv, bez přísad z petrochemického průmyslu, bez konzervačních látek, bez enzymů, bez genových technologií. Mimořádně šetrný k pokožce. Plně biologicky odbouratelné. 

Dávkování: Naneste na houbičku nebo na navlhčený hadřík. Můžete také přidat 1/2 - 1 polévkovou lžíci (5-10 ml) na 10 litrů vody, v závislosti na míře znečištění.

Původ a vlastnosti jednotlivých složek
Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použité cukrové tenzidy. Spolu s deriváty vyrobenými z kokosového tuku a oxidů síry, tvoří kombinaci vzájemně se doplňujících a posilujících aktivních čistících látek s vynikající schopností rozpouštět tuky a s velmi vysokou snesitelností pro pokožku.

Biologické odbourávání
Při procesu výroby cukrových tenzidů a derivátů kokosového oleje se z rostlinných surovin škrobu, cukru a tuku získávají části, které však zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Pro mikroorganismy je proto snadné rychle a úplně tyto tenzidy rozložit. Cukrové tenzidy i deriváty kokosového oleje jsou podle OECD biologicky snadno odbouratelné.

Upozornění: Za teplot pod 10 °C se produkt mění a poněkud houstne a zakaluje se, což za tepla, resp. po mírném protřepání opět zmizí.

Celý obal je recyklovatelný

Dostupnost Skladem
109 Kč
   
Značka Sonett
Kategorie horké novinky
 

INCI: Aqua, alkylpolyglucoside C8–16, sodium C12–14, fatty alcohol sulphate, alcohol, sodium chloride, sodium citrate