I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
 

mýdlo na skvrny citronové - Sapo LaSalett

Neohodnoceno
 

Citronové mýdlo Sapo LaSalett je mýdlo s vysokým obsahem citronového extraktu na skvrny, fleky, ale i na klasické praní pro dokonale čisté prádlo. Svým složením je ale vhodné i na mytí nádobí, velmi dobře pění a jemně voní po citronech.

 Toto mýdlo je svým složením velmi šetrné k samotné přírodě a je tím, co hledají lidé, kteří nechtějí přílišnou chemií zatěžovat naší planetu, ale i svou domácnost. Mýdlo voní díky extractu z citronu slabě po citronech, ale protože neobsahuje žádné esenciální olej, ani parfemaci, jeho vůně je jemná

 

Použití: Můžeme použít několika způsoby. Na skvrny stačí namočit a kostkou několikrát přejet znečištěné místo, poté dát do pračky a klasicky vyprat. Nebo nastrouhat a bud rozpustit nebo přidat rovnou do bubnu pračky. Neno mycí houbičkou vytvořit pěnu a vzniklou pěnou omýt nádobí.

Nádobí doporučujeme klasicky opláchnout

95 Kč
Kategorie horké novinky
Zvolte variantu
vyr 670IMG 0011 100 g Skladem 95 Kč
   
 

Složení mýdla: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Aqua, Glycerin*, Lemon (Citrus Medica Limonum) Fruit Extract. * vznikl přirozenou cestou zmýdelnění