Od července až do konce srpna nebude možné zboží vyzvednout na adrese skladu Bazovského Praha 17 Řepy. Je to z důvodu přestěhování zboží do letního skladu do obce Studenec u Horek. Osobní odběr v Praze bude opět možné od září. Děkuji a omlouvám za způsobené komplikace. Z důvodu vážnější nemoci mých dětí musím v termínu 22.-28.7.2019. Moc děkuji za pochopení. Od 22.7-26.7.2019 musím uzavřít sklad a nebudu moci ani odesílat zásilky. Moc děkuji za pochopení.

přírodní deodorant šalvěj - Levandulový dům

Neohodnoceno
 

Přírodní deodoranty vytvoří neviditelnou, ale účinnou vrstvu, která zabraňuje vzniku bakterií a tím i rozkladu potu. Deodoranty tím zabraňují nepříjemnému pachu, aniž by omezovaly přirozenou funkci pokožky nebo ucpávaly póry. Tento čistě přírodní deodorant s obsahem kokosového tuku, jedlé sody a kukuřičného škrobu je opravdu účinný, vydrží až 8 hodin. V průběhu dne ho však můžete použít opakovaně. Aby se Vám deodorant v létě neroztékal, obsahuje včelí vosk

 

149 Kč
Značka Lavender
Kategorie přírodní deodoranty a tuhé vůně
Zvolte variantu
deodorant šalvěj 50 ml Skladem 149 Kč
   
 

Použití: naneste množství o velikosti oříšku do podpaží a prsty rozetřete.

Obsah: 50 ml (plastový kelímek s hliníkovým víčkem)

Ingredients (INCI): Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Cera Alba, Cocos Nucifera Oil, Salvia Officinalis Oil, Limonene*, Linalool*, *součást esenciálních olejů.