I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
Akce Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Prací gel z mýdlových ořechů s pomerančovou silicí

Neohodnoceno
 

Koncentrovaný gel pro šetrné a ekologické praní barevného prádla ovoněný přírodní pomerančovou silicí. Jeho základem je extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě. Základem pracího gelu je výtažek z mýdlových ořechů získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Ohleduplnější ke zdraví i Planetě už je jen praní v samotných mýdlových ořeších. Je vhodný také pro alergiky, ekzematiky a osoby s citlivou pokožkou. Zejména v těchto případech prací gel kombinujte s máchadlem. Vhodný zejména pro barevné prádlo (neobsahuje bělicí složku), na praní běžně znečištěného prádla v ruce i v pračce. 

 

Běžná cena Více informací v tabulce variant
Ušetříte 54 Kč (–41 %)
od 35 Kč
Značka Yellow & Blue
Kategorie ekodrogerie pro domácnost
Zvolte variantu
Prací gel z mýdlových ořechů s pomerančovou silicí 250 ml Skladem 59 Kč 35 Kč
   
vyr 6praci gel pomeranc lahev 1 l 00550 0001 bile samo w2 1 l Momentálně nedostupné 159 Kč 105 Kč
   
 

 

 
 

PŘI VĚTŠÍM ZNEČISTĚNÍ PRÁDLA:

PŘI TVRDÉ VODĚ:

NA BÍLÉ PRÁDLO:

TEPLOTA PRANÍ:

pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 ºC; účinné praní ve studené vodě vyžaduje mnohem více chemie (nebo mechanické práce), přitom ušetříme jen pár desítek halířů za ohřívání vody.

Jeden litr gelu vystačí až na 33 pracích dávek.

Složení:

5-15 % uhličitan sodný; < 5 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní pomerančová silice (obsahuje parfém limonene, pomeranč sladký extrakt - může vyvolat alergickou reakci), benzoan sodný

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH.