I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
Akce Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Prací gel z mýdlových ořechů levandule

Neohodnoceno
 

Gel pro šetrné a ekologické praní barevného prádla ovoněný přírodní levandulovou silicí. Základem je extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě. Litr gelu vystačí až na 33 pracích dávek.

Základem pracího gelu je výtažek z mýdlových ořechů získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Prací gel z mýdlových ořechů je velmi vhodný i pro praní dětského oblečení a barevných látkových plen. Lze použít i u alergiků, ekzematiků a osobách s citlivou pokožkou. V těchto případech je nutné prací gel kombinovat s máchadlem.

Použití: na praní běžně znečištěného prádla v ruce i v pračce, neobsahuje bělící složku proto je vhodný na praní barevného prádla,  

Běžná cena Více informací v tabulce variant
Ušetříte 54 Kč (–41 %)
od 35 Kč
Značka Yellow & Blue
Kategorie ekodrogerie pro domácnost
Zvolte variantu
praci gel levandule sacek 250 ml 00530 0001 bile samo w 250 ml Skladem 59 Kč 35 Kč
   
vyr 2praci gel levandule lahev 1 l 00360 0001 bile samo w2 1 l Momentálně nedostupné 159 Kč 105 Kč
   
 

Při praní více znečištěného prádla se doporučuje nechat odmočit v rozpuštěném 1 - 2 lžíce prášku Puer v teplé vodě, prádlo necháme namočené nejlépe přes noc.

 

Při větším znečistění prádla:

Při tvrdé vodě:

Na bílé prádlo:

Teplota praní:

  • pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 ºC; účinné praní ve studené vodě vyžaduje mnohem více chemie (nebo mechanické práce), přitom ušetříme jen pár desítek halířů za ohřívání vody