Od července až do konce srpna nebude možné zboží vyzvednout na adrese skladu Bazovského Praha 17 Řepy. Je to z důvodu přestěhování zboží do letního skladu do obce Studenec u Horek. Osobní odběr v Praze bude opět možné od září. Děkuji a omlouvám za způsobené komplikace.
  • 1 z 2
 

pomáda na rty malina

Neohodnoceno
 

Preferujete osvěžující chuť malin? BIO balzám na rty s nevtíravou chutí malin vaše rty zvláční a zhydratuje. V revoluční EKO tubě z kompostovatelného materiálu najdete až o 40% více pomády než v plastové tyčince.

140 Kč
Značka Organic Essence
Kategorie Přírodní kosmetika pro muže
Zvolte variantu
OE Lip Balm Raspberry open 6 g Objednáno 140 Kč
   
 
Organic Essence BIO balzám na rty Malina má sověžující ovocnou příchuť. Malinový extrakt není vtíravý a ani sladký, naopak příjemně voní a chutná. Všechny pomády na rty od značky Organic Essence jsou prezentovány v EKO papírovém obalu, který je kompostovatelný, včetně transparentní fólie. Navíc díky tomuto balení je v tyčince obsaženo až o 40% více pomády než v konkurenčních balzámech v plastu. Obsažené bambucké máslo zvyšuje krevní oběh; pomáhá v boji proti vráskám. Nejsou chemicky či tepelně zpracovány. Neobsahují žádné pochybné chemikálie. 

 

Tento balzám na rty je bez konzervačních látek, umělých barviv, petrochemikálií, ftalátů, parfémů, lepku. Není testován na zvířatech, ale není vhodný pro VEGANY, protože obsahuje včelí vosk.