I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
  • 1 z 2
 

pomáda na rty grapefruit

Neohodnoceno
 

BIO balzám na rty s příchutí grapefruitu je citrusové osvěžení pro vaše rty. Pečlivě formulované rostlinné oleje a másla je zvláčňují a zhydratují. V revoluční EKO tubě z kompostovatelného materiálu najdete až o 40% více pomády než v plastové tyčince.

140 Kč
Značka Organic Essence
Kategorie péče o pleť
Zvolte variantu
OE Lip Balm Grapefruit open 6 g Skladem 140 Kč
   
 
BIO balzám na rty Organic Essence Grapefruit vytváří osvěžující chuť. Všechny pomády na rty od značky Organic Essence jsou v krásném EKO papírovém obalu, který je kompostovatelný, včetně transparentní fólie. Právě díky tomuto balení je v tyčince až o 40% více pomády než v konkurenčních balzámech v plastu. Tyto balzámy se vyznačují výjimečnou kvalitou. Obsahují bambucké máslo nakoupené v rámci fair trade. Obsažené bambucké máslo zvyšuje krevní oběh; pomáhá v boji proti vráskám. Neobsahují vodu a nejsou chemicky či tepelně zpracovány.
 

Složení těchto balzámů zajistí, že vaše podrážděné rty jsou zklidněny, hydratovány, ochráněny před vnějšími vlivy a zároveň vyživovány.

Tento balzám na rty je bez konzervačních látek, bez umělých barviv, petrochemikálií, ftalátů, parfémů, lepku. Nejsou testovány na zvířatech. Není však vhodný pro VEGANY kvůli přítomností včelího vosku i když je z ekologického zemědělství.