I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
 

NUI COSMETICS - Dárková Sada GLOWY LOOK

Neohodnoceno
 

Ušetřete vynikajících 627 Kč, když si zakoupíte tuto dárkovou sadu od německé indie značky NUI Cosmetics. V dárkové sadě najdete rtěnku, gel na obočí, řasenku a oční stíny. Glowy Look je jako stvořený pro nadcházející party období. 

Sexy sun-kissed a mladistvý vánoční plesový vzhled představují růžové rty a zlatavé odstíny odrážející zářící oči - dokonalý a hlavně přirozený půvab bez zbytečných efektů. Čistá krása nebyla víc krásná než s líčením pomocí NUI Cosmetics. Tato dárková kazeta je skvělým dárkem pro ženy, co milují přirozenost a přírodní líčení, které jako přírodní na první pohled nevypadá.

Pomocí očních stínů v lesklém odstínu zlaté barvy KUMARA docílíte jasného a třpytivého pohledu, zatímco o dlouhotrvající definici řas se postará vynikající řasenka v černém odstínu PANGO - opticky prodlouží a zvětší objem. Vydrží celý večer bez rozmazání. Krémový Gel na obočí v odstínu REO poskytne výrazné, ale přirozené obočí a hodí se ke všem barvám vlasů a pokožky. Sofistikovaná rtěnka v lesklé barvě teplé růžové AMIRIA dotváří tento hravý a fresh vzhled pro milovnice líčení v nude odstínech. 

Dostupnost Skladem
1 755 Kč
   
Kategorie horké novinky