NUI COSMETICS - Dárková Sada GLAMOUR LOOK

Neohodnoceno
 

Ušetřete vynikajících 627 Kč, když si zakoupíte tuto dárkovou sadu od německé indie značky NUI Cosmetics. V dárkové sadě najdete rtěnku, gel na obočí, řasenku a oční stíny. Glamour Look je jako stvořený pro nadcházející party období. 

Klasický vánoční plesový vzhled představují červené rty a jasně zářící oči - dokonalý a hlavně přirozený půvab bez zbytečných efektů. Čistá krása nebyla víc krásná než s líčením pomocí NUI Cosmetics. Tato dárková kazeta je skvělým dárkem pro ženy, co milují přirozenost a přírodní líčení, které jako přírodní na první pohled nevypadá.

Pomocí očních stínů v teplém machiato odstínu HEENI docílíte jasného a třpytivého pohledu, zatímco o dlouhotrvající definici řas se postará vynikající řasenka v černém odstínu PANGO - opticky prodlouží a zvětší objem. Vydrží celý večer bez rozmazání. Krémový Gel na obočí v odstínu REO poskytne výrazné, ale přirozené obočí a hodí se ke všem barvám vlasů a pokožky. Sofistikovaná rtěnka v barvě červeného vína TEMPORA dotváří tento nádherný vzhled s nádherně rudými rty, které vyzývají k polibku. 

Dostupnost Skladem
1 755 Kč
   
Značka NUI COSMETICS
Kategorie horké novinky