I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
 

Kvitok Toaletní parfém (Eau de Parfum) SENSES - Glamorous 30ml

2 hodnocení
 

Harmonie jemných květinových vůní kolekce Glamorous zvýrazňuje ženskost a citlivost, dokud prvek vanilky a dřeva dodává nádech sebevědomí. Citrusové akcenty bergamotu a pomeranče dotvářejí vůni, která je svěží a svůdná zároveň.

✓ příjemná, nevtíravá vůně, vhodná na běžný den

✓ ideální balení do kabelky

✓ praktické použití

Použití: 

Toaletní parfém aplikujte přímo na pokožku (pulsní body těla) - krk, vnitřní strana zápěstí, vnitřní strana lokte, vnitřní strana kolena, za uši. Nechte, ať se parfém vstřebá, po pokožce nemněte např. zápěstím o zápěstí, teplem se uvolňují vonné složky rychleji a výdrž klesá.

Nepoužívejte na citlivou a podrážděnou pokožku. Zamezte kontaktu s očima. V případě jejich zasažení, oči vypláchněte velkým množstvím vody. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů zapálení.

525 Kč
Značka Kvitok
Kategorie horké novinky
Zvolte variantu
parfem glamorous 30 ml Skladem 525 Kč
   
 

Složení:

Alcohol (78% vol.), Aroma (směs 100% čistých párou destilovaných esenciálních olejů), Aqua, Triethyl Citrate (rostlinný ester k.citrónovej), * Citral, * Citronellol, * Geraniol, * Limonene, * Linalool

* Vyskytující se přirozeně v silicích