Mylo "soľ nad zlato" solné mýdlo s eukalyptem , rozmarýnem, bergamotem a levandulí

Neohodnoceno
 

Ručně vyráběné mýdlo "Sůl nad zlato" je skvělé solné mýdlo s eukalyptem, rozmarýnem, bergamotem a levandulí. Mýdlo má nádhernou vůni svěžího vánku, které Vás pohladí po těle i po duši. Jeho složení s himalájskou solí je zejména vhodné pro péči o problematickou pleť. Obal je navíc recyklovatelný a šetrný k přírodě. Ze začátku může jemné škrábat než se obrousí zrníčka soli. 

Blahodárná Himalájská sůl je hlavně známá svými léčivými a hojivými účinky. Obsahuje totiž vysoké procento minerálních látek. Pomáhá hojit kožní problémy jako je akné, ale i záněty kůže a vytahuje toxiny (škodlivé látky) z těla ven. Mýdlo obsahuje Eukalyptus, který působí proti kožním bakteriím a kvasinkovým infekcím. Rozmarýn povzbuzuje unavenou pokožku a rozproudí krevní oběh. Obsažená Levandule působí antisepticky, hojivě a má skvělé povzbuzující účinky. Je čistě přírodní a ručně vyráběné. Bambucké máslo je známé svými hojivými účinky. Mandlový a olivový olej dodává pokožce potřebnou hydrataci a elasticitu. Obsažený kokosový olej je všestranný pomocník v kosmetice, velmi oblíbený pro své hydratační a pečující účinky. Je vhodný i pro velmi jemnou a alergickou pleť.

135 Kč
Značka Mylo
Kategorie přírodní mýdla
Zvolte variantu
8afde12c 0d4e 4d8c b700 63b87428da04 100 g Momentálně nedostupné 135 Kč
   
 

Složení: Olivový olej, voda, kokosový olej, bambucké máslo, hydroxid sodný (potřebný na zmýdelnění, v konečném výrobku se nenachází), kakaové máslo, mandlový olej, himalájská růžová sůl, 100% rostlinné indigo, esenciální olej levandule, bergamonu, eukalyptu a rozmarýnu. 

Nebsahuje: živočišné tuky, palmový olej, parafín, vazelína, umělé vůně a barviva. Produkty ani jednotlivé ingredience nejsou testované na zvířatech.