I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
 

Sírové lázeňské mýdlo se solí - Mýdlárna Levandulový dům

Neohodnoceno
 

Mýdlo obsahuje olivový olej, kokosový a palmový tuk, slunečnicový a řepkový olej, bambucké máslo, ale především černou sůl Kala Namak. Černá sůl Kala Namak: jedná se o čistý přírodní produkt bez konzervačních látek. Černá sůl je zvláštní druh vulkanické soli s výraznou vůní po vajíčkách. Sůl je z pákistánských dolů v pohoří Himaláje, kde se nachází 250 miliónů let stará ložiska. Vliv síry má blahodárné účinky. Sůl má vysoký obsah vápníku, hořčíku, chloridů, chlorovodíků, síranů. Černá sůl je známá svým typickým zápachem. Sirné koupele pomáhají při zánětech, revmatismu, je velmi vhodná na akné a lupénku. Přestože samotná sůl má velmi silný a charakteristický zápach po vajíčkách, mýdlo samotné tento zápach nepřebírá. Naopak, mýdlo velmi příjemně voní svěží vůní olejů a soli. Tuhé rostlinné mýdlo, vyrobené ručně, metodou za studena. Mýdlo není parfémované

129 Kč
Značka Levandulový dům
Kategorie péče o pleť
Zvolte variantu
vyr 141DSC 8302 (1) 120 g Skladem 129 Kč
   
 

Složení:

aqua, sodium cocoate, sodium olivate, sodium palmate, sodium rapeseedate, sodium sunflowerate, sodium shea butterate, sodium chloride (Kala Namak).