I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
 

tuhé rostlinné mýdlo Kozí příběh - Mýdlárna Levandulový dům

Neohodnoceno
 

Mýdlo vyrobené z olivového, kokosového, palmového oleje a řepkového oleje. Místo vody je použito kozí mléko. Mýdlo je obohaceno také o mandlový olej a šťávu z aloe vera. Je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a problematické.

Mýdlo je vyráběné metodou zastudena, tedy reakcí olejové a vodní fáze při teplotě kolem 30 stupňů Celsia. Je to postup, který je šetrný k výživným látkám, minerálům a vitamínům obsaženým v rostlinných olejích. Opravdu luxusní složení: 1 kostka mýdla obsahuje 25 ml čerstvého kozího mléka!  Mýdlo je tedy velmi vhodné i pro citlivou a suchou pokožku. Bohatě pění. Je navíc obohaceno o mandlový olej  a čerstvou šťávu z Aloe vera v bio kvalitě. Kozí mléko pochází z malé farmy z podhůří Orlických hor, kde jsou zvířata chována s láskou.

Mýdla vyrobená z rostlinných olejů nenarušují přirozený ochranný film pokožky a nevysušují. Pleť je po umytí přírodním mýdlem hebká, vláčná a pružná. Příznivě navíc působí další přísady doplněné po zmýdelnění (např. vzácné oleje a maceráty). Mýdla obohacená o esenciální oleje působí i aromaterapeuticky.

Rostlinné mýdlo, vyrobené ručně, metodou za studena. Bez obsahu vody. Opravdu luxusní složení: 1 kostka mýdla obsahuje 25 ml čerstvého kozího mléka!  Mýdlo je velmi vhodné i pro citlivou a suchou pokožku. Bohatě pění. Mýdlo je navíc obohaceno o mandlový olej  a čerstvou šťávu z Aloe vera v bio kvalitě. Kozí mléko pochází z malé farmy z podhůří Orlických hor, kde jsou zvířata chována s láskou.

99 Kč
Značka Levandulový dům
Kategorie péče o tělo
Zvolte variantu
vyr 140DSC 8304 120 g Skladem 99 Kč
   
 

Mýdla jsou vyráběna ručně a každý kus je tak originál, který se může od vyobrazeného mýdla lišit. Na jeho kvalitu to však v žádném případě nemá vliv.

Složení: Sodium cocoate, sodium palmate, sodium rapeseedate, prunus amygdalus dulcis oil, aloe barbadensis leaf juice, litsea cubeba