Měsíčkový balzám na rty 5g

Neohodnoceno
 

Měsíčkový balzám je zcela univerzální mast s vysokým podílem měsíčku lékařského a panthenolu, která vznikla po konzultaci s kožními lékaři.

Kdo by neznal měsíček a jeho  léčivé účinky. Měsíček je po staletí stále ve velké oblibě a má všestranné použití. Významná podpora měsíčkového balzámu je vysoký podíl panthenolu, který tlumí rozvoj zánětlivých reakcí. Panthenol chrání pokožku namáhanou mrazem, sluncem, horkem, koupáním intolerancí na chlorovanou vodu. Urychluje hojení ran (opruzeniny, jizvy a ranky).

Složení měsíčkové masti je k sobě velmi citlivě poskládáno, aby vynikly všechny vložené složky a přitom nezatěžovali kůži velkým množstvím použitých ingrediencí!

Složení dá vyniknout právě vysokému podílu měsíčku lékařského a díky tomu má mast jemnou vůni sušeného měsíčku

Měsíčková mast je vhodná na ranky, popraskané rty, na promaštění pokožky, bolavá a suchá místa, ekzémy a další kožní neduhy. Lze použít jako pleťový krém pro extra citlivou pokožku. Vhodné pro ženy na ošetření bradavek. Vhodné i k odlíčení pleti.

K aplikaci stačí velmi malé množství, proto je zvoleno menší balení, které vám vydrží i při každodenním používání poměrně dlouho.

Krásně se roztírá a rychle se vstřebává. Pokožka není mastná, ale příjemně hydratovaná

Věděli jste že...vosk z rýžových otrub obsahuje skvalen a fosfolipidy. Pomáhá na extra suchou pokožku a je velmi dobře přijímán i citlivou pokožkou

Vhodné pro všechny, kteří odmítají živočišné složky.

Neobsahuje včelí vosk!

Neobsahuje parfemaci, živočišné tuky, konzervaci, vazelínu ani EO, které mají vysoký index dráždivosti

Dostupnost Skladem
79 Kč
   
Kategorie horké novinky
 

Složení: bambucké máslo, kokosový olej, měsíček, panthenol, rýžový vosk, candelillový vosk

 

Neobsahuje včelí vosk!

Neobsahuje parfemaci, živočišné tuky, konzervaci, vazelínu ani EO, které mají vysoký index dráždivosti

Hmotnost 0.005 kg