I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
 

Nobilis Tilia Jinanová tinktura

Neohodnoceno
 

Jinanová tinktura napomáhá mikrocirkulaci krve v organizmu. Je doporučován při zapomnětlivosti, závratích a úzkostných stavech. Podporuje činnost kardiovaskulárního systému, přispívá k prokrvení mozku. Obsahuje množství aktivních látek, které pomáhají udržet optimální krevní cirkulaci, a proto vyrovnaná prokrvení horních i dolních končetin.

Jinan je bohatý na terpeny a flavonoidy, které chrání buňky před působením oxidačního stresu, podporují přirozené funkce cév i celého kardiovaskulárního systému. Jinan také udržuje optimální prokrvení končetin i mozku, napomáhá udržet normální koncentraci a paměť. Jinan účinkuje pozitivně také na psychiku a přispívá k duševní vyrovnanosti.

Dávkování: 2x denně užívejte 20 kapek. Denní dávka obsahuje 40 mg sušiny extraktu. Kapky je možno užívat i v nápoji. Vydatně zapijte tekutinou.

Upozornění: Doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

165 Kč
Značka Nobilis Tilia
Kategorie horké novinky
Zvolte variantu
Jinanová tinktura 50 ml Skladem 165 Kč
   
 

 

Složení:

Potravinářský alkohol (60%), jinan dvoulaločný (list).