I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
 

Kvitok Jemný krémový deodorant – Bylinkové Opojení 30ml

Neohodnoceno
 

Vůně tohoto deodorantu je svěží, bylinková, vhodná pro muže i pro ženy - UNISEX.

 Deodorant je vhodný zejména pro citlivou pokožku v podpaží. Nebrání přirozenému odstraňování odpadních látek z těla. Zabraňuje zápachu pomocí přírodních složek (esenciální oleje, marantové prášek, kokosový olej). Nevysušuje pokožku (právě naopak - udržuje hydrataci pokožky díky obsahu kokosového oleje, mangového a bambuckého másla). Nezanechává "ulepených pocit" a fleky na oblečení. Neobsahuje jedlou sodu (pro mnohé lidi dráždivá složka).

Můžete ho použít i jako dezodorační krém na nohy.

 

Deodorant odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadních a škodlivých látek z těla - pocení. Nebrání tedy tělu dělat to, co je pro něj přirozené. Vaše tělo se tak nadále může bezpečně zbavit odpadních a škodlivých látek, na rozdíl od antiperspirantů.

I když je pěkná vůně důležitá, mně spíše šlo o to, aby každý esenciální olej plnil svou funkci - tedy působil antibakteriální, antifugálne, antisepticky a zabraňoval tak množení bakterií.

Proto jsem pro tento deodorant zvolila kombinaci 2 esenciálních olejů v souladu s aromaterapií, které se věnuji - levandule a šalvěj. Tyto esenciální oleje mají silný antibakteriální, antiseptický a antimykotická účinek. Navzájem se doplňují, čímž účinek ještě více podpoří (dochází k synergii - znásobení jejich účinků).

Díky této kombinaci se deodorant hodí i na "těžší" chvíle a pro muže, kteří mají aromatičtější pot.

Na odstranění zápachu a částečném omezení pocení se podílí i Marantové prášek (arrowroot). Deodorant obsahuje antibakteriální kokosový olej, mangové a bambucké máslo, které skvěle regenerují vysušenou a citlivou pokožku v podpaží.

Na odstranění zápachu a vlhkosti se podílí i Marantové prášek (arrowroot). Deodorant obsahuje antibakteriální kokosový olej, mangové a bambucké máslo, které skvěle regenerují vysušenou a citlivou pokožku v podpaží.

 Deodorant zároveň neobsahuje jedlou sodu, pro mnohé lidi dráždivou složku.

Dostupnost Skladem
189 Kč
   
Značka Kvitok
Kategorie horké novinky
 

Složení: Maranta arundinacea Root Extract (Marantové prášek - arrowroot), Cocos nucifera Oil (kokosový olej), Mangifera Indica Seed Butter (mangové máslo), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo), Tocopherol (vitamin E), Lavandula Angustifolia Oil (esenciální olej levandule), Salvia Officinalis Leaf Oil (esenciální olej Šalvěj), * Limonene, * Linalool, * Geraniol

* Vyskytující se přirozeně v silicích

Obsah složek rostlinná původu: 100%.

Tento produkt neobsahuje žádné konzervační látky, syntetické parfémy či ropné deriváty.