I když se snažím zásilky expedovat co nejrychleji, může nastat prodleva, jelikož díky covidu mám doma dvě ze tří dcer :-). Moc děkuji za pochopení.
 

Kvitok Hydratační Vlasové Sérum (proti lupům) 30ml

Neohodnoceno
 

Odlupování odumřelých buněk pokožky se děje na celém našem těle, a je to zcela normální. Přemnožení kvasinky na pokožce hlavy však způsobuje rychlejší výměnu buněk na pokožce hlavy, buňky se seskupují do větších shluků a jsou viditelné nejen na oblečení, ale i ve vlasech. To je nejčastější příčinou tvorby lupů. Dalšími příčinami vzniku lupů jsou hormonální změny, nedostatečné vymývání vlasových přípravků, agresivní látky v šamponech, nedostatek vitamínů, slabé prokrvení pokožky hlavy, onemocnění organismu ... Nejdůležitější je odstranit příčinu, jinak se problém nevyřeší, protože zázračný produkt prostě neexistuje.

Toto sérum je vhodné pro suchou pokožku hlavy s výskytem lupů. Pomáhá udržovat hydratovanou pokožku hlavy. Při pravidelné aplikaci zabraňuje tvorbě lupů. Regeneruje a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Zlepšuje kvalitu vlasů. Chrání vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy
Všechny složky do tohoto vlasového séra jsou zkombinovány podle principů aromaterapie tak, aby se vzájemně doplňovaly účinky jednotlivých složek a znásobovala účinky esenciálních olejů (synergický efekt).

Dostupnost Momentálně nedostupné
299 Kč
   
Značka Kvitok
Kategorie horké novinky
 

Složení: Argania Spinosa Kernel Oil (arganový olej - organický, nerafinovaný), Oenothera biennis Oil (pupalkový olej), Azadirachta Indica Seed Oil (nimbový NEEM olej - organický, nerafinovaný), Sesamum Indicum Seed Oil (sezamový olej - organický, nerafinovaný), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (esenciální olej Rozmarýn), Laurus Nobilis Leaf Oil (esenciální olej Vavřín), Anthemis Nobilis Flower Oil (esenciální olej Heřmánek), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (esenciální olej Čajovník), * Limonene, * Linalool, * Eugenol, * Geraniol, * Citronellol

* Vyskytující se přirozeně v silicích

Obsah složek rostlinného původu: 100% (z toho 63% v organické kvalitě).

Tento produkt neobsahuje žádné konzervanty, syntetické parfémy či ropné deriváty.