V tomto předvánočním shonu se může doba expedice prodloužit o 2-4 dny, což mě velice mrzí. Vše se budu snažit vyexpedovat v co nejkratší době. Moc děkuji za pochopení.

balzámy na rty přírodní

 
175
1761175176
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • rybíz malina Kód: 265/15
  Na dotaz

  Balzám má mastnější konzistenci, protože obsahuje bambucké máslo a kokosový olej. Rty chrání, vyživuje a do hloubky hydratuje. Čistý přírodní, veganský produkt. Balzám je v papírovém obalu, který je celý kompostovatelný.

  Příchuť rybírové maliny je jemně tónovací hydratační balzám, který obsahuje čistě přírodní pigmenty na bázi černého a ovocného extraktu z malin a černého rybízu. Dále obsahuje panenský kokosový olej, fair trade organické babucké máslo, ricinový olej a rostlinný vosk. 


  175 Kč
  Značka: Mylo
 • růžová marakuja1 Kód: 259/15
  Na dotaz

  Balzám má mastnější konzistenci, protože obsahuje bambucké máslo a kokosový olej. Díky tomu jsou rty chráněny, vyživovány a hydratovány do hloubky. Je to čistý přírodní, veganský produkt. Balzám je v papírovém obalu, který je celý kompostovatelný.

  Příchuť Růžová Marakuja obsahuje kokosový olej, fair trade organické bambucké máslo, extrakt z marakuji a bisabolol. Bisabolol je certifikovaný, z organického a udržitelného zdroje. Má skvělý antibakteriální, protizánětlivé vlastnosti už při velmi malých dávkách. Nebarví rty a je bez chuti. Vůně je sladká, ovocná díky přírodnímu extraktu z marakuji.


  175 Kč
  Značka: Mylo
 • květ pomeranče Kód: 262/15
  Na dotaz

  Balzám je mastnější konzistence, protože obsahuje bambucké máslo a kokosový olej. Rty chrání, vyživuje a hydratuje. Čistě přírodní a veganský produkt. Balzám je v papírovém obalu, který je celý kompostovatelný. 

  Příchuť Květ pomeranče je jemně tónovací hydratační balzám. Tónuje rty do lehce oranžové barvy a to díky obsahu přírodních pigmentů z červené řepy a oxid železa. Má příjemnou omamnou vůni květů a plodů pomerančovníku.


  175 Kč
  Značka: Mylo

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem